Рюкзак шкільний YES S-108 Minecraft Watch Out

-20%
3 663 ₴
2 930,40 ₴
- Готово до відправки
- Код: 559831
+380 (66) 782-51-34
МенеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | YES |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 37 см |
| Глибина | 13 см |
| Каркасний рюкзак | Ні |
| Матеріал | Поліестер |
| Наповнення | Ні |
| Ортопедичні властивості | Ні |
| Розмір | Малий |
| Розмір (зріст) | S(115-130 см) |
| Стан | Новий |
| Візерунки і принти | Казки, кіно, мультфільми |
| Ширина | 27 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Об'єм (л) | 13 л |
| Особливості | Регульовані лямки, світловідбивні елементи |
- Ціна: 2 930,40 ₴










