Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kite |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 700 г |
| Висота | 38 см |
| Глибина | 16 см |
| Каркасний рюкзак | Ні |
| Матеріал | Поліестер |
| Наповнення | Ні |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Персонажі | Hot Wheels |
| Розмір | Середній |
| Розмір (зріст) | M(130-145 см) |
| Стан | Новий |
| Ширина | 28 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Об'єм (л) | 17 л |
| Особливості | Регульовані лямки, світловідбивні елементи |
| Візерунки та принти | Малюнок, Автомобілі |
- Ціна: 3 010 ₴











