Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | YES |
| Країна виробник | Великобританія |
| Висота | 38 см |
| Глибина | 15 см |
| Каркасний рюкзак | Ні |
| Матеріал | Поліестер |
| Наповнення | Ні |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Стать | Для дівчаток |
| Розмір | Середній |
| Розмір (зріст) | M(130-145 см) |
| Стан | Новий |
| Візерунки і принти | Казки, кіно, мультфільми |
| Колір | Фіолетовий |
| Ширина | 30 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Об'єм (л) | 17 л |
| Особливості | Регульовані лямки, світловідбивні елементи |
- Ціна: 3 096 ₴










