Шкільний рюкзак KITE, , (K22-555S-10)

-14%
2 847 ₴
2 448,42 ₴
- Готово до відправки
- Код: K22-555S-10
+380 (66) 782-51-34
МенеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kite |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 990 г |
| Висота | 38 см |
| Глибина | 16 см |
| Каркасний рюкзак | Так |
| Матеріал | Поліестер |
| Наповнення | Ні |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Розмір | Середній |
| Розмір (зріст) | S(115-130 см) |
| Стан | Новий |
| Візерунки і принти | Малюнок |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 29 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Об'єм (л) | 16 л |
| Особливості | Нагрудний ремінь, Регульовані лямки, світловідбивні елементи |
- Ціна: 2 448,42 ₴










