Рюкзак шкільний каркасний Kite Education 501S LED (з підсвіткою)

-19%
2 642 ₴
2 140,02 ₴
- Готово до відправки
- Код: K22-501S-7 (LED)
+380 (66) 782-51-34
МенеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kite |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 1080 г |
| Висота | 35 см |
| Глибина | 13 см |
| Каркасний рюкзак | Так |
| Матеріал | Поліестер |
| Наповнення | Ні |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Персонажі | My Little Pony |
| Розмір | Малий |
| Розмір (зріст) | S(115-130 см) |
| Стан | Новий |
| Візерунки і принти | Казки, кіно, мультфільми |
| Ширина | 25 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Об'єм (л) | 11 л |
| Особливості | Нагрудний ремінь, Регульовані лямки, світловідбивні елементи |
- Ціна: 2 140,02 ₴










