Рюкзак міський YES Bright ST-33 Червоний, бавовняний

-20%
646 ₴
516,80 ₴
- Готово до відправки
- Код: 9712678
+380 (66) 782-51-34
МенеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | YES |
| Країна виробник | Великобританія |
| Висота | 40 см |
| Глибина | 13 см |
| Стан | Новий |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Ширина | 27 см |
| Колір | Червоний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Каркасний рюкзак | Немає |
| Наповнення | Немає |
| Об'єм (л) | 14 л |
| Ортопедичні властивості | Немає |
| Особливості | Регульовані лямки |
| Стать | Для дівчаток |
| Розмір | Середній |
| Розмір (зріст) | M(130-145 см) |
- Ціна: 516,80 ₴



