Пенал Kite Awesome Бузковий 1 відділення, шкільний
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kite |
| Країна виробник | Німеччина |
| Висота | 8 см |
| Довжина | 21 см |
| Матеріал виготовлення | Поліестер |
| Стать | Для дівчаток |
| Тип | Пенал-косметичка |
| Колір | Фіолетовий |
| Ширина | 6 см |
- Ціна: 454 ₴







