Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | YES |
| Країна виробник | Великобританія |
| Висота | 6 см |
| Довжина | 21 см |
| Матеріал виготовлення | Поліестер |
| Стать | Для хлопчиків |
| Тип | Пенал-косметичка |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 12 см |
- Ціна: 469 ₴





| День | Години роботи | Перерва |
|---|---|---|
| Понеділок | 09:00 - 18:00 | |
| Вівторок | 09:00 - 18:00 | |
| Середа | 09:00 - 18:00 | |
| Четвер | 09:00 - 18:00 | |
| Пʼятниця | 09:00 - 18:00 | |
| Субота | 10:00 - 17:00 | |
| Неділя | 10:00 - 17:00 |
* Час вказано для регіону: Україна, Київ
