Пенал Kite Panda Рожевий 1 відділення
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kite |
| Країна виробник | Німеччина |
| Висота | 11 см |
| Довжина | 22 см |
| Матеріал виготовлення | Поліестер |
| Стать | Для дівчаток |
| Тип | Пенал-косметичка |
| Колір | Рожевий |
| Ширина | 4 см |
- Ціна: 443 ₴






