Пенал Kite Play&Win Чорний 1 відділення, для хлопчика
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kite |
| Країна виробник | Німеччина |
| Висота | 7 см |
| Довжина | 19 см |
| Матеріал виготовлення | Поліестер |
| Стать | Для хлопчиків |
| Тип | Пенал-косметичка |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 7 см |
- Ціна: 386 ₴







