Пенал YES Minecraft Alpha Чорний 1 відділення твердий
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | YES |
| Країна виробник | Великобританія |
| Висота | 4 см |
| Довжина | 22 см |
| Стать | Для хлопчиків |
| Тип | Пенал-коробка |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 8 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал виготовлення | Поліестер, пластик |
| Персонажі | Minecraft |
- Ціна: 325 ₴




