Пенал шкільний Deli Фіолетовий об'ємний (23.5 см)
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Deli |
| Країна виробник | Індія |
| Висота | 6 см |
| Довжина | 23 см |
| Матеріал виготовлення | Поліестер |
| Стать | Для дівчаток |
| Тип | Пенал-косметичка |
| Колір | Фіолетовий |
| Ширина | 10 см |
- Ціна: 255 ₴


