Пенал шкільний Kite 1 відділення (K24-642-9)
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kite |
| Країна виробник | Німеччина |
| Висота | 7 см |
| Довжина | 21 см |
| Матеріал виготовлення | Поліестер |
| Стать | Для дівчаток |
| Тип | Пенал-косметичка |
| Колір | Рожевий |
| Ширина | 9 см |
- Ціна: 227 ₴




