Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Josef Otten |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 4 см |
| Довжина | 20 см |
| Матеріал виготовлення | Силікон |
| Стать | Для дівчаток |
| Тип | Пенал-косметичка |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 9 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Персонажі | Unicorn |
- Ціна: 105 ₴


