Пенал шкільний 1 відділення

-15%
103 ₴
87,55 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
- Готово до відправки
- Код: 85937
+380 (66) 782-51-34
МенеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CFS |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 5 см |
| Довжина | 22 см |
| Матеріал виготовлення | Поліестер |
| Стать | Для хлопчиків |
| Тип | Пенал-косметичка |
| Колір | Синій |
| Ширина | 10 см |
- Ціна: 87,55 ₴


