Рюкзак шкільний каркасний YES H-100 Happy Kitty, для дівчинки

-20%
3 141 ₴
2 512,80 ₴
- Готово до відправки
- Код: 559839
+380 (66) 782-51-34
МенеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | YES |
| Країна виробник | Великобританія |
| Вага | 850 г |
| Висота | 35 см |
| Глибина | 15 см |
| Каркасний рюкзак | Так |
| Матеріал | Поліестер |
| Наповнення | Ні |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Персонажі | Hello Kitty |
| Стать | Для дівчаток |
| Розмір | Середній |
| Розмір (зріст) | S(115-130 см) |
| Стан | Новий |
| Візерунки і принти | Тварини |
| Колір | Рожевий |
| Ширина | 28 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Об'єм (л) | 15 л |
| Особливості | Регульовані лямки, світловідбивні елементи |
- Ціна: 2 512,80 ₴










