Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | YES |
| Країна виробник | Великобританія |
| Висота | 7 см |
| Довжина | 20 см |
| Матеріал виготовлення | Поліестер |
| Стать | Для хлопчиків |
| Тип | Пенал-косметичка |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 8 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Персонажі | Minecraft |
- Ціна: 518 ₴


