Пенал YES Football Gamer 2 відділення, подвійний пенал
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | YES |
| Країна виробник | Великобританія |
| Висота | 6 см |
| Довжина | 21 см |
| Матеріал виготовлення | Поліестер |
| Стать | Для хлопчиків |
| Тип | Пенал-косметичка |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 12 см |
- Ціна: 469 ₴







