Пенал YES Cute Unicorn 1 відділення 2 закоти, жорсткий
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | YES |
| Країна виробник | Великобританія |
| Висота | 4 см |
| Довжина | 20 см |
| Матеріал виготовлення | Поліестер |
| Стать | Для дівчаток |
| Тип | Пенал-книжка |
| Колір | Фіолетовий |
| Ширина | 14 см |
- Ціна: 417 ₴





