Пенал YES Sweet Cream 1 відділення жорсткий
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | YES |
| Країна виробник | Великобританія |
| Висота | 5 см |
| Довжина | 21 см |
| Матеріал виготовлення | Штучна шкіра |
| Стать | Для дівчаток |
| Тип | Пенал-коробка |
| Колір | Рожевий |
| Ширина | 11 см |
- Ціна: 298 ₴



