Пенал YES Line Friends Блакитний м'який
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | YES |
| Країна виробник | Великобританія |
| Висота | 7 см |
| Довжина | 20 см |
| Матеріал виготовлення | Поліестер |
| Стать | Для дівчаток |
| Тип | Пенал-косметичка |
| Колір | Блакитний |
| Ширина | 8 см |
- Ціна: 186 ₴


