Пенал YES Funny Owls пластиковий 3D, жорсткий футляр

-15%
160 ₴
136 ₴
- Готово до відправки
- Код: 532322
+380 (66) 782-51-34
МенеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | YES |
| Країна виробник | Великобританія |
| Висота | 4 см |
| Довжина | 22 см |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Стать | Для дівчаток |
| Тип | Пенал-коробка |
| Ширина | 7 см |
- Ціна: 136 ₴


