Пенал шкільний 1 відділення, жорсткий

-14%
95 ₴
81,70 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
- Готово до відправки
- Код: 0507
+380 (66) 782-51-34
МенеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zibi |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 3 см |
| Довжина | 19 см |
| Матеріал виготовлення | Поліестер |
| Стать | Для хлопчиків |
| Тип | Пенал-книжка |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 11 см |
- Ціна: 81,70 ₴

