Пенал шкільний 1 відділення

-20%
87 ₴
69,60 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
- Готово до відправки
- Код: 936381
+380 (66) 782-51-34
МенеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 10 см |
| Довжина | 20 см |
| Матеріал виготовлення | Поліестер |
| Стать | Для дівчаток |
| Тип | Пенал-косметичка |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 6 см |
- Ціна: 69,60 ₴



