Пенал шкільний Winner One (WL-7136)

-9%
83 ₴
75,53 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
- Готово до відправки
- Код: WL-7136
+380 (66) 782-51-34
МенеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Willi |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 5 см |
| Довжина | 21 см |
| Матеріал виготовлення | Поліестер |
| Стать | Для дівчаток |
| Тип | Пенал-косметичка |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 9 см |
- Ціна: 75,53 ₴

